Co je to Zero Percent Project si můžete přečíst zde, v ÚVODNÍM ČLÁNKU! :)

Byli bychom rádi, kdyby jste si dali naši ikonku na blog =)

Zero Percent Project

25. dubna 2011 v 14:58 | Reikko
CO přesně je Zero Percent projekt?

Všichni jste jistě viděli videa Nanana nebo Sing. Kostýmy, zbraně, ten úžasný magneťák či co to je. Proč nenatočit vlastní (nejspíše o poznání amatérštější), ale vtipné Killjoy video? Vybrali jsme MCR písničku ZERO PERCENT (kdo ji neslyšel, může si ji pustit ZDE). Má naprosto geniální text!

Brzy se zde objeví dějová linie videa, která se z velké části bude držet textu písně, ale ve videu půjde převážně o boj mezi Killjoys a BLI/nd ;-)


Chtěli byste se zúčastnit?

Není problém, uvítáme každého, kdo bude chtít! Jen by bylo fajn dát nám dopředu vědět, ať rozvrhneme scény a podobně.

Dále by bylo SKVĚLÉ nebo naprosto NEZBYTNÉ najít místo, kde by se natáčelo. Máte ve svém okolí nějaký veliký plac, který vypadá vyloženě killjoysky? Dejme tomu nějakou skládku třeba u lesa? Nebo tak? Uvítáme úplně každý návrh!! (nejlépe někde v půlce republiky, kde by to nebylo nějak extrémně daleko třeba pro Killjoys z Prahy a Killjoys z východní Moravy ;)) Killjoys kostým je nezbytný, kdyby někteří ke svému Killjoys kostýmu sehnali i BLInd kostým, bylo by to perfektní!

Pokud by se však na místo naší natáčecí Killjoys párty, na které se budou natáčet scény, kde je zapotřebí více Killjoys někteří z vás nemohli dostat, i tak můžete ve videu být. Bude tam několik scén, které vyžadují přítomnost 2-3 lidí, z nichž jeden musí natáčet. Takže by se nám video pak jen poslalo a váš příspěvěk bychom do Zero Percent videa zařadili :)

Ukažme MCR, že nám na nich záleží a že se nám vážne nelíbí jeden koncert za 4 roky!!! :)

A jesli se vám náš nápad líbí, byli bychom moc ráda kdybyste se rozhodli ho podpořit =) Dát si na vaše stránky odkaz na náš projekt a podobně =) Ať o nás ví co nejvíc killjoys! ^^ Jestli se vám o nás nechce psát článek, chápu, tak pro vás máme klikačku, kterou si můžete dát kamkoli na blog a propagovat náš nápad ^^ byli bychom opravdu moc vděční =)


HTML ikonky:

</p><p style="text-align:center"><a href="http://zero-percent-project.blog.cz"><img src="http://nd04.jxs.cz/140/827/c0d0d0a827_75607487_o2.gif" title="klikačka" alt="klikačka"></a></p><p style="text-align:center"><a href="http://zero-percent-project.blog.cz"><br></a></p><p><a href="http://zero-percent-project.blog.cz"></a></p>


 


Komentáře

1 fallen fallen | Web | 25. dubna 2011 v 20:53 | Reagovat

Já do toho jdu!! *kýve hlavou*

2 pájina pájina | 26. dubna 2011 v 15:30 | Reagovat

je to zajímavý nápad, jen nevím, jestli bych byla schopná si sehnat kostým

3 Reikko Reikko | 26. dubna 2011 v 18:44 | Reagovat

[2]: Podle mě sehnat kostým se docela dá, když si nevíš rady, třeba řekneš někomu, kdo má nápad a pomohl by Ti. :) Jestli je tohle jediná překážka a jinak by ses i zúčastnila, klidně se mi ozvi na můj facebook (jméno Reikko Oosaki) a klidně Ti s kostýmem pomůžu! :)

4 Achája Eressiel Achája Eressiel | Web | 28. dubna 2011 v 10:14 | Reagovat

Úžasný nápad. Jestli to bude v dobrou dobu na dobrém místě, ráda bych se přidala:) Kostým mám, a za domem takovou rozpadlou barabiznu http://moniiique.deviantart.com/gallery/8350174#/d32fzz6
Ale je to na hranici středních a severních čech.
A dala jsem si na blog klikačku;)

5 Jenny. (se nevrátí domů) Jenny. (se nevrátí domů) | Web | 28. dubna 2011 v 14:08 | Reagovat

to zní úžasně! ♥ :)
ale.. kostým nemám (to by ale ještě nebyl až takový problém) a rodiče by mě tam nepustili :/
už to vidím: "Mami, odvezeš mě na natáčení killjoy klipu?" hmmm.. škoda :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama